Rušňovodič - traťový strojník Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
ihneď
850,00 € + ostatné zložky mzdy. Po získaní odbornej spôsobilosti a všetkých potrebných požiadaviek na danú pozíciu je možný nárast mzdy. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadiť, obsluhovať, opravovať stroje,
  • mať na starosti údržbu železničných koľajových žeriavov a zariadení ťažkej mechanizácie,
  • nastavovať parametre automatických strojov ,
  • riadiť, obsluhovať a udržiavať hnacie vozidlá na železničných tratiach.

. cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
· príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
· životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
· nadštandardná starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov,
· odmena pri pracovnom výročí, pri životnom jubileu,
· pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,
· výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

precíznosť
zodpovednosť a spoľahlivosť
odolnosť voči stresu
ochota získavať nové vedomosti

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Danka Lobotková
Tel.: +421911112081
E-mail: poslať životopis
ID: 3644834  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850,00 € + ostatné zložky mzdy. Po získaní odbornej spôsobilosti a všetkých potrebných požiadaviek na danú pozíciu je možný nárast mzdy. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.