Administratívny pracovník (absolvent)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat
795

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ŽSR obsadzuje pracovnú pozíciu Absolvent v administratíve, ktorý bude:

  • vykonávať administratívne práce pre potreby účelového strediska
  • vybavovať telefonickú, E - mailovú a poštovú komunikáciu
  • zabezpečovať archiváciu dokumentov spoločnosti v súlade s platnými predpismi
  • pracovať s balíkom MS Office (Word, Excel,Outlook)
  • vykonávať ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného.

· cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
· príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
· životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
· nadštandardná starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov,
· odmena pri životnom jubileu,
· pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,
· výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci

Pozícia je určená pre absolventa. Absolvent je všeobecné označenie osoby, ktorá splnila všetky podmienky dokončenia štúdia na strednej alebo vysokej škole v roku 2018.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.2.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadovaná je výborná znalosť slovenského jazyka slovom a písmom a znalosť práce s balíkom MS Office (Word, Excel,Outlook).
Samozrejmosťou sú komunikačné zručnosti, presnosť, zodpovednosť a samostatnosť.

ŽSR, ako manažér infraštruktúry, zabezpečujú činnosti súvisiace s prevádzkovaním železničných dráh a riadením dopravy na dráhach prostredníctvom svojich vnútorných organizačných jednotiek pôsobiacich na celom území SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
Klemensova 8
813 61 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Timea Kerekešová
Tel.: +421904699560
E-mail: poslať životopis
ID: 3577882   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   795