Právnik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat
850,00 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pripomienkovanie a kontrolovanie nájomných zmlúv, dodatkov a dohôd
  • pripomienkovanie a kontrolovanie zmlúv o zriadení vecných bremien a zmlúv o budúcich zmluvách o zriadení vecných bremien a dodatkov
  • vypracovávanie kúpnych zmlúv
  • riešenie a vymáhanie pohľadávok cestou súdneho a exekučného konania
  • zastupovanie ŽSR pre súdmi a inými orgánmi štátnej, verejnej správy a samosprávy
  • vypracovávanie právnych stanovísk
  • rokovania s obchodnými partnermi

· pracovný pomer na dobu neurčitú,
· cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
· príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
· životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
· nadštandardná starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov,
· odmena pri pracovných výročiach, životnom jubileu,
· pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,
· výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.11.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • samostatnosť
  • precíznosť

ŽSR, ako manažér infraštruktúry, zabezpečujú činnosti súvisiace s prevádzkovaním železničných dráh a riadením dopravy na dráhach prostredníctvom svojich vnútorných organizačných jednotiek pôsobiacich na celom území SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
Klemensova 8
813 61 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Galina Slovačková
Tel.: 0904 746 549
E-mail: poslať životopis
ID: 3383786   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850,00 € brutto