Rušňovodič - traťový strojník Zvolen

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
01.02.2019
Základná mzda 850€ brutto. Po získaní odbornej spôsobilosti a všetkých potrebných požiadaviek na danú pozíciu je možný nárast mzdy. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ŽSR má voľné pracovné miesta na pozícii Rušňovodič - traťový strojník.Na danej pozícii budeš:
  • riadiť, obsluhovať, opravovať stroje,
  • mať na starosti údržbu železničných koľajových žeriavov a zariadení ťažkej mechanizácie - nastavovať parametre automatických strojov
  • riadiť, obsluhovať a udržiavať hnacie vozidlá na železničných tratiach, podnikových a závodných tratiach a vlečkách

· pracovný pomer na dobu neurčitú,
· cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
· príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
· životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
· nadštandardná starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov,
· odmena pri životnom jubileu,
· pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec ZP,
· výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci

Informácie o výberovom konaní

So životopisom posielať aj kópiu vysvedčenia.
Po získaní odbornej spôsobilosti a splnení všetkých potrebných požiadaviek na danú pozíciu je možný nárast mzdy. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické / strojnícke / dopravné s technickým vzdelaním (povinné)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • precíznosť
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • odolnosť voči stresu

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Stehlíková
Tel.: +421911112073
E-mail: poslať životopis
ID: 3340399  Dátum zverejnenia: 2.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 850€ brutto. Po získaní odbornej spôsobilosti a všetkých potrebných požiadaviek na danú pozíciu je možný nárast mzdy. Bližšie informácie poskytneme na pohovore.