Návestný majster

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR)

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
690 - 890

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
- vykonávať pravidelné technické údržby a odstraňovať poruchy na zverenom železničnom zabezpečovacom alebo oznamovacom zariadení,
- zúčastňovať sa na rekonštrukciách a budovaní nových zariadení a technologických celkov,
- spolupracovať pri výlukových prácach na zariadeniach iných zložiek železničnej infraštruktúry.

- Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a. s., životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
- sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci,
- príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu (nad rámec zákona), -
- poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 200€ na dochádzku do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska.

Informácie o výberovom konaní

Pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu:
- absolvovanie vstupnej lekárskej preventívnej prehliadky
- absolvovanie vstupného psychologického vyšetrenia na pozíciu návestný majster

Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu:
- získanie spôsobilosti BOZP
- získanie odbornej spôsobilosti

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.12.2017 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie (povinné)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť,
- pracovitosť
- zodpovednosť.

ŽSR, ako manažér infraštruktúry, zabezpečujú činnosti súvisiace s prevádzkovaním železničných dráh a riadením dopravy na dráhach prostredníctvom svojich vnútorných organizačných jednotiek pôsobiacich na celom území SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"
1.mája 34
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Seková
Tel.: 0911 112 081
E-mail: poslať životopis