Traťový robotník

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 650 € brutto + ostatné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie údržby a opráv
  • Vyčistenie priekopy železničnej trate s úpravou svahu a spádu
  • Pomocné práce pri stavbe a údržbe železničných tratí
  • Odstraňovanie porastov, kosenie porastov a odstraňovanie buriny motorovými kosačkami
  • Oprava výšky a smeru koľaje a výhybiek, kontrola stykových komôr, výmena spojok, izolačných vložiek a upevňovadiel, oprava rozchodu koľaje, priebežné podbíjanie podvalov za prevádzky.

  • Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a. s., životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s.,
  • sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci,
  • príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu (nad rámec zákona)
  • poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 250€ na dochádzku do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska.

Informácie o výberovom konaní

Pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu:
  • absolvovanie vstupnej lekárskej preventívnej prehliadky

Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu:
  • získanie spôsobilosti BOZP

Možnosť kariérneho rastu na pozíciu Kontrolór, Zámočník koľajových konštrukcií atď.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ukončené úplné stredné, resp. stredné odborné vzdelanie

  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • chuť pracovať

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Purgyová
Tel.: +421911113755
E-mail: poslať životopis
ID: 2970740  Dátum zverejnenia: 31.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 650 € brutto + ostatné zložky mzdy