Predavač

Železiarstvo Puškáš, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce, Tovarenska 2, Michalovce
Termín nástupu
01.01.2024
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj železiarskeho tovaru, obsluha zákazníkov a práca s pokladňou.

Príjmeme na TPP predavača do predajne železiarstva v Michalovciach. Dopĺňanie tovaru, práca s pokladňou, obsluha zákazníkov. Čistá mzda 700-900€ - podľa obratu daného zamestnanca. Podmienky: komunikatívnosť, slušné vystupovanie, zodpovednosť.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Železiarstvo Puškáš, s.r.o. je zameraná na predaj hutného a spojovacieho materiálu, pletív, drôtov, klincov, náradia, zámkovej dlaźby, obrubníkov, betónových tvárnic a ponúka široký sortiment priemyselného tovaru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3546769  Dátum zverejnenia: 18.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac