Reagujte bez životopisu

Predavač/ka

Železiarstvo Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Moyzesova 1a, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
820 - 1 700 EUR/mesiacOd zaškolenia pravidelné navýšovanie mzdy. Zázemie stabilnej prosperujúcej spoločnosti, kde Vám výplata nikdy nebude meškať. Ročné odmeny +dalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívna obsluha, predaj tovarov a služieb zákazníkom
-práca s pokladňou a hotovosťou.
-objednávanie tovaru
-príjmanie tovaru
- poskytovanie odborných rád zákazníkom
- predaj sortimentu oddelenia železiarstva,elektra,farieb,spojovacieho material...
-Výroba kľúčov a autokľúčov
-Technické úlohy a zadania
- starostlivosť o tovar (doplňovanie a inventúry tovaru)
-starostlivosť a udržiavanie čistoty predajne
-plnenie zadaných úloch

-stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
-zamestnanecké zľavy
-mzda vždy načas
-zaškolenie a neustále vzdelávanie v odbore
- pravidelné navýšovanie mzdy
- ročné prémie

Na základe zaslaných životopisov budú na pracovný pohovor pozvaní najvhodnejší uchádzači.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- prax v obdobnej pozícii vítaná,nie je podmienkou
-Technické myslenie
- príjemné a ústretové vystupovanie
- oceníme dobrú znalosť sortimentu a ochotu učiť sa novým veciam
- dobré komunikačné schopnosti a orientácia na zákazníka
- schopnosť pracovať v tíme a zodpovedný prístup k zvereným úlohám
- čistý register trestov
- užívateľská znalosť práce na PC
- organizačné schopnosti
- taktné správanie
- ochota plniť zadané úlohy

Predajna železiarstva,spojovacieho materiálu, domácich potrieb, elektroinšt.materiálu, výroba kľúčov...
ID: 4174138  Dátum zverejnenia: 15.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac