Mechanik meracej a regulačnej techniky

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Podbrezová
1 200 EUR/mesiac1 200 - 1 340 EUR/mesiac Nástupný plat pre pozíciu mechanik meracej a regulačnej techniky: 1200 EUR (vrátane príplatkov, sťažené prostredie a prémií), po zaučení garantujeme nárast mzdy a vyplácanie diferenčného príplatku. Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 3% ( približne 470 EUR ročne ). Finančný bonus za dochádzku do výšky 400 EUR ročne. Odmeny pri životných a pracovných jubileách až do výšky 500 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mechanik meracej a regulačnej techniky prevádzkarne energetika - vykonáva opravy všetkých druhov meracích prístrojov, vyhľadávanie porúch a opravu meracej a regulačnej techniky na zariadeniach prevádzkarne energetika, odpisy meradiel energií, montáž novej meracej a regulačnej techniky na technologických zariadeniach v prevádzkarni energetika, oprava regulácie ÚK a ohrevu TÚV vo výmenníkových staniciach výrobných a nevýrobných prevádzkarňach. Vykonáva ďalšie činnosti bližšie uvedené v popise pracovnej činnosti.

Práca v stabilnej hutníckej spoločnosti, perspektíva trvalého a stabilného zamestnania.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Nadštandardný sociálny program.
Skupinové životné poistenie.
Stabilná mzda už počas zaškoľovania.
Platená práca nadčas.
Po zaučení (spravidla po 3 mesiacoch) môže byť priznaný diferenčný príplatok (osobné hodnotenie).
Letné tábory pre deti zamestnancov.
Cena jedla pre zamestnanca vo výške 1,10 Eur.

Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, neoverenú fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu. Žiadosť je možné vypísať elektronicky na stránke ŽP a.s. : https://kariera.zelpo.sk/zelpo/karierazp.nsf/ziadostZamestnanie?OpenForm.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, stavebníctvo

Stredoškolské s maturitou v odbore elektrotechnika
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrikárov podľa vyhlášky č. 508/09 - v rozsahu min. § 22 do 1000 V.
Prax v odbore - vítaná.
Ochota vzdelávať sa.
Samostatnosť.
Flexibilita.

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť.
História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí.
Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej spojenej škole ŽP - SSOŠH ŽP a SG ŽP. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov a bezpečnosť práce sú certifikované podľa štandardov ISO a IATF. Kvalitnú výrobu dokumentuje aj mnoho dodávateľských oprávnení napríklad od SAUDI. ARAMCO, Kuwait National Petroleum Company, TOTAL France, SAIPEM Taliansko, Abu Dhabi Company for Onshore Oil Operations a iných.
ID: 4478441  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac