Technický zamestnanec - stavebný dozor

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Podbrezová
Termín nástupu
01.09.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva stavebný dozor – odborné vedenie stavieb za investora, zastupuje investora v mene a.s. pri rozhodovaní s dodávateľmi, projektantmi a orgánmi štátnej správy pri realizácii investičných akcií.
Vlastní osvedčenie o odbornej spôsobilosti SKSI.
Oboznámenie sa s projektovou dokumentáciou a jej pripomienkovanie, so stavebným povolením a s obsahom zmlúv s dodávateľmi.
Kontrola dodržiavania podmienok stavebného povolenia a opatrení štátneho stavebného dohľadu.
Kontrola súladu vykonávaných prác s platnou projektovou dokumentáciou.
Spolupráca s projektantom stavby pri navrhovaní prípadných zmien a úprav projektu, ktoré sa vyskytnú počas realizácie stavby.
Spolupráca s koordinátorom BOZP.
Kontrola vedenia stavebných denníkov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1.000,- Eur (základná mzda + prémie) + diferenciačný príplatok po zapracovaní

Práca v stabilnej hutníckej spoločnosti.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Nadštandardný sociálny program.
Možnosť ubytovania.

Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne alebo elektronicky na nami uvedenú adresu do 10.08.2019.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2019 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysokoškolské vzdelanie stavebného zamerania výhodou.
Počítačové znalosti - AutoCAD - základy výhodou.
Organizačné schopnosti.
Schopnosť komunikovať.
Schopnosť pracovať samostatne a pružne.
Schopnosť operatívne reagovať a rozhodovať sa.
Flexibilita.
Zodpovednosť.
Vysoké pracovné nasadenie.

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Ročná výroba spoločnosti je 160 000 ton oceľových bezšvíkových rúr, čím sa spoločnosť radí k popredným výrobcom oceľových rúr v Európe. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej, Českej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť. História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí. Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej strednej odbornej škole hutníckej a v Súkromnom gymnázium. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Železiarne Podbrezová a. s. vlastnia systémové certifikáty v oblasti kvality, životného prostredia a bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.
Charakter výrobného programu ŽP a. s. kladie vysoké nároky na kvalitu všetkých výrobkov, preto vlastnia ďalšie certifikáty na svoje výrobky od spoločností Lloyd's Register of EMEA, TÜV NORD, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas - Germanischer Lloyd, ARAMCO, ABU Dhabi, NOW,SAIPEM , diferencovane pre výrobu a skúšanie ocelí, bezšvíkových valcovaných rúr, presných ťahaných rúr, rúrových navarovacích oblúkov a oceľových blokov.

Kolkáreň 35
976 81 Podbrezová

Kontakt

ID: 3712383   Dátum zverejnenia: 11.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000,- Eur (základná mzda + prémie) + diferenciačný príplatok po zapracovaní