Majster odbornej výchovy - strojné obrábanie kovov (sústruh, fréza)

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Družby 554/64, Podbrezová-Lopej
Termín nástupu
01.09.2019
612,5 - 1 225 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy (brutto): pri plnom úväzku je základná zložka platu od 612,5 € v závislosti od zaradenia do platovej triedy v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. a od dlžky započítanej praxe v zmysle nariadenia vlády SR č. 388/2018 Z.z..

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

priama výchovno-vzdelávacia činnosť a ostatné činnosti s ňou súvisiace

- pracovné voľno nad rámec zákona,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- zľavy na poistnom v Allianz Slovenská poisťovňa a.s.
- 13. a 14. plat,
- odmeny pri významných životných a pracovných jubileách,
- služobný mobil a notebook

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie na uvedenú pozíciu
- profesijný štruktúrovaný životopis
- fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- súhlas so spracovaním osobných údajov
Bez súhlasu so spracovaním osobných údajov nebude možné prijať žiadosť uchádzača. O termíne a mieste uskutočnenia osobných pohovorov budú uchádzači informovaní. Žiadosť o prijatie na uvedenú pozíciu je potrebné doručiť do 27.06.2019.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a vyhlášky č. 437/2009 Z.z., kt. sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady .

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť.
História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí.
Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej spojenej škole ŽP - SSOŠH ŽP a SG ŽP. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov a bezpečnosť práce sú certifikované podľa štandardov ISO a IATF. Kvalitnú výrobu dokumentuje aj mnoho dodávateľských oprávnení napríklad od SAUDI. ARAMCO, Kuwait National Petroleum Company, TOTAL France, SAIPEM Taliansko, Abu Dhabi Company for Onshore Oil Operations a iných.
ID: 3688298  Dátum zverejnenia: 6.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 612,5 - 1 225 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy (brutto): pri plnom úväzku je základná zložka platu od 612,5 € v závislosti od zaradenia do platovej triedy v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. a od dlžky započítanej praxe v zmysle nariadenia vlády SR č. 388/2018 Z.z..