HR špecialista - asistent riaditeľa

Železiarne Podbrezová a.s.

Miesto práce
Kolkáreň, Podbrezová
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý by si vedel poradiť s nasledovnými činnosťami a zodpovednosťami:

Kooperácia pri zabezpečovaní cieľov spoločnosti v oblasti personálnej práce, vzdelávania a v sociálnej oblasti.
Príprava a vedenie pracovných pohovorov.
Metodicky usmerňuje činnosti súvisiace so vznikom, zmenou a zánikom pracovnoprávnych vzťahov.
Metodické usmerňovanie odborných útvarov spoločnosti v pracovnoprávnej oblasti.
Spolupráca s úradom práce, sociálnych vecí a rodiny.
Príprava kolektívnej zmluvy na príslušný kalendárny rok.
Spolupráca s Klubom 500 v pracovnoprávnej oblasti.
Orientácia v problematike ochrany osobných údajov.
Odborné usmerňovanie súkromných škôl z pohľadu zriaďovateľa s dôrazom na efektívne využívanie finančných zdrojov.
Orientácia v oblasti legislatívy týkajúcej sa súkromných stredných škôl (najmä školský zákon a zákon o odbornom vzdelávaní a príprave).
Metodické usmerňovanie vybraných dcérskych spoločností v oblasti miezd a personalistiky.

Okrem mesačnej mzdy odmeňovanie zahŕňa aj dovolenkovú a vianočnú mzdu.
Spoločnosť poskytuje nadštandardný priestor pre profesionálny rast, možnosť účasti na odborných kurzoch, školeniach, ako aj individuálnych kurzoch anglického jazyka.
Zázemie silnej spoločnosti.
Perspektívne profesionálne uplatnenie.
Zamestnanecké benefity.
Nadštandardný sociálny program.

Žiadosť doplnenú o profesijný životopis, fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotokópie dokladov o absolvovaných kurzoch a školeniach, zasielajte písomne na Odbor personalistiky a miezd ŽP a.s., prípadne elektronicky e-mailom na uvedenú kontaktnú osobu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Okrem odbornej spôsobilosti je pre nás prioritou zodpovedný prístup k práci a chuť pracovať.
Znalosť pracovnoprávnej problematiky výhodou.

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť.
História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí.
Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej spojenej škole ŽP - SSOŠH ŽP a SG ŽP. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov a bezpečnosť práce sú certifikované podľa štandardov ISO a IATF. Kvalitnú výrobu dokumentuje aj mnoho dodávateľských oprávnení napríklad od SAUDI. ARAMCO, Kuwait National Petroleum Company, TOTAL France, SAIPEM Taliansko, Abu Dhabi Company for Onshore Oil Operations a iných.
ID: 3457708  Dátum zverejnenia: 26.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1500 €