Učiteľ pre úplné stredné odborné vzdelávanie – nemecký jazyk

Železiarne Podbrezová a.s.

Súkromná SOŠ hutnícka Železiarne Podbrezová, Družby, Podbrezová
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2018
základná zložka mzdy od 366 € v závislostí od dĺžky započítanej praxe v zmysle nariadenia vlády SR č. 202/2017 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa nariadenie vlády SR č. 366/2016 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výk

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priama výchovno-vzdelávacia činnosť a ostatné činnosti s ňou súvisiace.

- pracovné voľno nad rámec zákona,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- zľavy na poistnom v Allianz slovenská poisťovňa a. s.
- 13. a 14. plat,
- odmeny pri významných životných a pracovných jubileách.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie na uvedenú pozíciu,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- súhlas so spracovaním osobných údajov.
Bez súhlasu so spracovaním osobných údajov nebude možné prijať žiadosť uchádzača.
SSOŠH ŽP si vyhradzuje právo neprizvať na osobné pohovory uchádzačov, ktorí nespĺňajú všetky uvedené kritéria a požiadavky alebo nedoručia v termíne požadované doklady. O termíne a mieste uskutočnenia osobných pohovorov budú uchádzači informovaní. Ak uchádzač nebude vybratý na uvedenú pracovnú pozíciu požadované doklady budú skartované.
Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru je potrebné doručiť do 25.06.2018.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nemecký jazyk

Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Železiarne Podbrezová a.s. sú integrovaným výrobcom ocele a oceľových bezšvíkových rúr so sídlom na strednom Slovensku v obci Podbrezová. Pod značkou ŽP Group sú združené výrobné závody v Slovenskej republike a Španielsku. Predaj spoločnosti je realizovaný v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť.
História firmy sa začala písať v roku 1840 a je výnimočná najmä tým, že v každej dejinnej etape spoločnosť dokázala čeliť mnohým prekážkam a udržať si špičkové postavenie medzi hutníckymi fabrikami. Železiarne Podbrezová sa od svojho vzniku riadia filozofiou, že úspešnosť a prosperita firmy závisí predovšetkým od ľudí.
Organizovanému odbornému rastu mladej generácie sa dlhodobo venuje veľká pozornosť. Dnes si spoločnosť pripravuje svojich zamestnancov vo vlastnej Súkromnej spojenej škole ŽP - SSOŠH ŽP a SG ŽP. Výrazná pozornosť je venovaná aj spoločenskému, kultúrnemu a športovému vyžitiu zamestnancov.
Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov a bezpečnosť práce sú certifikované podľa štandardov ISO a IATF. Kvalitnú výrobu dokumentuje aj mnoho dodávateľských oprávnení napríklad od SAUDI. ARAMCO, Kuwait National Petroleum Company, TOTAL France, SAIPEM Taliansko, Abu Dhabi Company for Onshore Oil Operations a iných.
ID: 3420838  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy od 366 € v závislostí od dĺžky započítanej praxe v zmysle nariadenia vlády SR č. 202/2017 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa nariadenie vlády SR č. 366/2016 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výk