Učiteľ pre úplné stredné všeobecné vzdelávanie - anglický jazyk

Železiarne Podbrezová a.s.

Súkromné Gymnázium Železiarne Podbrezová, Družby 554/64, 976 81 Podbrezová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy od 731,50 € v závislostí od dĺžky započítanej praxe v zmysle nariadenia vlády SR č. 202/2017 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa nariadenie vlády SR č. 366/2016 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromné gymnázium Železiarne Podbrezová je vnútorne diferencovaná stredná škola v zriaďovateľskej pôsobnosti Železiarní Podbrezová a.s., ktorá poskytuje úplné stredné všeobecné vzdelanie ukončené maturitnou skúškou.

Priama výchovno-vzdelávacia činnosť a ostatné činnosti s ňou súvisiace.

- pracovné voľno nad rámec zákona,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- zľavy na poistnom v Allianz slovenská poisťovňa a.s.
- 13. a 14. plat,
- odmeny pri významných životných a pracovných jubileách.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie na uvedenú pozíciu,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- súhlas so spracovaním osobných údajov.
Bez súhlasu so spracovaním osobných údajov nebude možné prijať žiadosť uchádzača.
SG ŽP si vyhradzuje právo neprizvať na osobné pohovory uchádzačov, ktorí nespĺňajú všetky uvedené kritéria a požiadavky alebo nedoručia v termíne požadované doklady. O termíne a mieste uskutočnenia osobných pohovorov budú uchádzači informovaní.
Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru je potrebné doručiť do 10.06.2018.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

anglický jazyk

Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

ŽP a.s. - významná hutnícka spoločnosť zameraná na výrobu a predaj oceľových rúr a výrobkov. Spoločnosť patrí k najstarším hutníckym spoločnostiam v strednej Európe. Ich vznik sa datuje do roku 1840, keď boli započaté práce na výstavbe závodu. Výroba bola zahájená v roku 1851. Dnes patrí firma medzi globálnych hráčov s výrobnými závodmi v Slovenskej, Českej republike a Španielsku, ktorá realizuje predaj v 50 krajinách sveta a to cez vlastnú predajnú a marketingovú sieť. Výrobný sortiment zahŕňa oceľové bloky, bezšvíkové rúry, presné bezšvíkové rúry, rúrové polotovary a tvarovky. Výrobky sú certifikované podľa TÜV, Lloyd’s Register of Shipping, Germanischer Llloyd, Bureau Veritas, API, Det Norske Veritas. Systém riadenia kvality, manažment odpadov sú certifikované podľa štandardov ISO. ŽP Bezpečnostné služby s.r.o. – 100% dcérska spoločnosť ŽP a.s., zaoberajúca sa predovšetkým poskytovaním bezpečnostnej – strážnej služby v zmysle zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení. Spoločnosť je držiteľom licencie na poskytovanie strážnej služby č. PS000589.

Adresa spoločnosti

SG ŽP
Družby 554/64
976 81 Podbrezová

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zdenka Jakočková
Tel.: +421486712719
E-mail: poslať životopis
ID: 3391352   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy od 731,50 € v závislostí od dĺžky započítanej praxe v zmysle nariadenia vlády SR č. 202/2017 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa nariadenie vlády SR č. 366/2016 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri