Logo Zeleninárska s.r.o.

Personalista

Zeleninárska s.r.o.

Miesto práce
Kostolná pri Dunaji
Termín nástupu
dohodou
Od 1 550 EUR/mesiac(z toho 1400 eur predstavuje základnú mzdu a 150 eur mesačnú prémiovú zložku). Finálna mzda bude dohodnutá s ohľadom na odborné znalosti a praktické skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme najväčším výrobcom balenej zeleniny na Slovensku, Českej republike a Maďarsku. Do nášho tímu v prevádzke v Kostolnej pri Dunaji hľadáme novú kolegyňu/ kolegu na pracovnú pozíciu Personalista, ktorého pracovnou náplňou bude hlavne:

- zabezpečenie personálnej agendy zamestnancov spoločnosti,

- príprava pracovno-právnych dokumentov, poradenstvo pri výpočte miezd,

- spracovanie personálnych údajov zamestnancov v informačnom systéme,

- archivácia dokumentov,

- evidencia a organizácia školení BOZP, PO, VZV a iných,

- organizovanie pracovných pohovorov a zabezpečovanie adaptačného procesu nových zamestnancov,

- zabezpečovanie a evidencia OOPP zamestnancom,

- zodpovednosť za dochádzkový systém,

- dennodenné spracovanie dochádzky zamestnancov a ostatných reportov podľa zadania nadriadeného,

- spolupráca a komunikácia so štátnymi inštitúciami - ÚPSVaR, SP, ZP.

- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti,

- stravovacia karta Edenred (Ticket Restaurant),

- motivujúce finančné ohodnotenie,

- vernostné podľa odpracovaného obdobia,

- príspevok do III. dôchodkového piliera zamestnávateľom,

- možnosť vzdelávania a odborného rastu,

- rekreačný poukaz,

- možnosť získania bonusu za odporučenie zamestnanca v programe "nájdi si kolegu".

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše životopisy, ktoré nám pošlete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria zverejnenej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

personalista

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii min 2 roky,

- samostatnosť, komunikatívnosť,

- korektné vystupovanie,

- precíznosť a efektívnosť,

- schopnosť pracovať v tíme,

- schopnosť učiť sa nové veci,

- zodpovednosť a lojalita,

- vodičský preukaz sk. B.

Skúsenosti s IS Helios a znalosť maďarského jazyka sú výhodou, nie však podmienkou.

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421908810069
E-mail: poslať životopis
ID: 4835000  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac