Expedient - dispečer v potravinárskom priemysle

Zeleninárska s.r.o.

Miesto práce
Kostolná pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
1 150 - 1 400 EUR/mesiac1150€ je základná mzda pri nástupe, po skúšobnej dobe je mzda 1150€ + variabilná zložka do 250€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme najväčším výrobcom balenej zeleniny na Slovensku, Českej republike a Maďarsku. Nachádzame sa v Kostolnej pri Dunaji, v blízkosti mesta Senec. Disponujeme novými modernými linkami na balenie zeleniny.

Do nášho tímu hľadáme šikovného expedienta - dispečera na stabilnú a dlhodobú prácu v úspešnej spoločnosti. Uvedená pozícia zabezpečuje nasledovné činnosti:

- sledovanie potrieb a priebehu výroby a s tým súvisiacich expedičných a dodacích termínov,

- vystavenie expedičných dokladov (DL, CMR),

- objednávanie a organizácia prepravy tovaru partnerom,

- zadávanie nákupných objednávok do interného IS spoločnosti,

- preberanie potvrdených dokladov od prepravcov,

- príjem vráteného tovaru a vratných obalov,

- hotovostný predaj tovaru individuálnym záujemcom z expedičného skladu,

- skenovanie hotovej výroby pre potreby expedície,

- dodržiavanie čistoty na pracovisku, zásad BOZP, PO a interných predpisov spoločnosti.

Práca prebieha v nepretržitej prevádzke v 12h zmenách (dlhý a krátky týždeň).

- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti,

- stravovacia karta Edenred (Ticket Restaurant),

- motivujúce finančné ohodnotenie,

- vernostné podľa odpracovaného obdobia,

- príspevok do III. dôchodkového piliera zamestnávateľom,

- možnosť vzdelávania a odborného rastu,

- rekreačný poukaz,

- možnosť získania bonusu za odporučenie zamestnanca v programe "nájdi si kolegu".

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme uchádzačov najlepšie spĺňajúcich naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Prax na pozícii/v oblasti

expedient

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- užívateľská úroveň práce s počítačom a MS Office (Outlook, Word, Excel)

- ochota naučiť sa nové veci a postupy,

- časová flexibilita,

- zodpovednosť,

- dôslednosť,

- dynamickosť,

- organizačné a komunikačné schopnosti.

Znalosť maďarského jazyka, IFCO, Euro Pool systému, IS Helios je výhodou, nie však podmienkou.

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421908810069
E-mail: poslať životopis
ID: 4814663  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac