Expedient - dispečer

Zeleninárska s.r.o.

Miesto práce
Kostolná pri Dunaji
Termín nástupu
asap
Od 1 000 EUR/mesiac1000€ nástupný plat a po skúšobnej dobe 1200€ + variabilná zložka platu 250€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V uvedenej pozícii pracovník zabezpečuje:
- sledovanie potrieb a priebehu výroby, s tým súvisiacich expedičných a
dodacích termínov,
- podklady pre vystavovanie faktúr,
- vystavuje správne doklady (expedícia),
- skenovanie hotovej výroby pre účely expedície.
- ovplyvňuje a neustále monitoruje stav zásob, obalov, paliet.
- vybavovanie korešpondencie súvisiacej s nákupom, dodávkami a
fakturáciou tovarov
- dbá na dodržiavanie BOZP a PO.

Prémiový systém
stravné lístky nad rámec zákona
Doplnkové dôchodkové poistenie,
Výhody zo sociálneho fondu.
Nájdi si kolegu.

Z dôvodu celodennej expedície je pracovná doba nerovnomerne rozvrhnutá.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Žiadame zaslať životopis, prehľad bývalých zamestnaní . Po vyhodnotení budú vybraní uchádzači informovaní o termíne osobného pohovoru s manažérom spoločnosti.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť , dôslednosť, dynamickosť , komunikačné schopnosti,
Prípadná znalosť IFCO, Euro Pool systém, Helios

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3380854  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac