Hľadáme vodičov VZV do potravinárskeho priemyslu

Zeleninárska s.r.o.

Miesto práce
Kostolná pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiacDolná hranica mzdy je 950€ - záleží od skúseností kandidáta + odmeny po skúšobnej dobe + príplatky v rámci zákona + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykladanie a nakladanie tovaru, kontrola poškodenia obalov,
- Dodržiavanie pravidiel zoskupení obalov na paletách,
- Čítanie etikiet, kontrola tovaru a zaskladnenie podľa údajov
- Výhodou - skúsenosti v logistike

- Stravovacia karta Edenred s príspevkom 5,40€
- Sociálne istoty a práca v úspešnej rozrastajúcej sa spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Príspevok do III. dôchodkového piliera
- Ďalšie odborné vzdelávanie
- Program "NÁJDI SI KOLEGU" - za odporúčenie nového spoľahlivého zamestnanca Vás čaká finančné ohodnotenie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Žiadame zaslať životopis, prehľad bývalých zamestnaní. Po vyhodnotení budete informovaní o termíne osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Potravinársky priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
- Ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke (krátky - dlhý týždeň)
- Skúsenosti v spracovateľskom priemysle( poľnohospodárske produkty)
- Ochota pracovať aj na nočné zmeny
- Maďarský jazyk výhodou

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3123115  Dátum zverejnenia: 18.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac