Kontrolór kvality

Zeleninárska s.r.o.

Miesto práce
Kostolná pri Dunaji
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ prémiová zložka, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vstupná a výstupná kontrola kvality produkcie
- kontrola kvality počas výroby a expedície
- kontrola kvality výrobkov uskladnenej produkcie
- kontrola správnosti označenia výrobku pri expedovaní zákazníkovi
- aktívne dodržiavanie predpisov a procedúr kvality

- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok do III. dôchodkového piliera zamestnávateľom
- stravné lístky nad rámec zákona
- ďalšie odborné vzdelávanie
-program nájdi si KOLEGU

Z dôvodu celodennej produkcie a expedície je pracovná doba nerovnomerne rozvrhnutá.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o GDPR. Po vyhodnotení budete informovaní o termíne osobného pohovoru.
Ďakujeme .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárska produkcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
- skúsenosti v spracovateľskom priemysle

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, nákupom a predajom tovaru, výrobou a balením zeleniny do obchodných reťazcov na Slovensku, Maďarsku a Českej republike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3120034  Dátum zverejnenia: 16.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac