Elektrikár/ka

Zeleninárska s.r.o.

Miesto práce
Kostolná pri Dunaji
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
960 + príplatky a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva údržbu strojov a zariadení
- diagnostikuje pokazené zariadenia, zabezpečuje ich opravu a vylepšuje ich
- realizuje činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení údržby
- podieľa sa na vypracovávaní preventívnych plánov údržby
- riadi sa internými predpismi spoločnosti a dodržiava predpisy BOZP
- obsluha elektrických a elektronických zariadení
- vykonávanie mesačných prehliadok elektrických zariadení
- vykonávanie dennej a preventívnej údržby strojov na linke
- neustále sledovanie chodov jednotlivých pohonov a technologických prvkov

- stravné lístky nad rámec zákona
- sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok do III.dôchodkového piliera zamestnávateľom
- ďalšie odborné vzdelávanie
-ubytovanie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
- skúsenosti v spracovateľskom priemysle( poľnohospodárske produkty)

Súkromná spoločnosť zaoberajúca sa nákupom a predajom tovaru, výroba a balenie poľnohospodárskych plodín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

č.188
90301 Kostoľná pri Dunaji

Kontakt

Kontaktná osoba: Alojz Radocha
Tel.: +421918433071
E-mail: poslať životopis
ID: 3115550   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   960 + príplatky a prémie