Vodič

Zeleninari sk s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
500€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s tovarom a zodpovednosť za tovar
- nakladanie tovaru v sklade a vykladanie na prevádzkach
- dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť

- zvýšenie mzdy po skončení skúšobnej doby
- zamestnanecká zľava na celý sortiment

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí o zamestnanie si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedného a flexibilného uchádzača na dlhodobú spoluprácu, práca si vyžaduje vyššiu fyzickú zdatnosť. Nutnosťou je platný vodičský preukaz typu B.

Sme mladá prosperujúca firma a zaoberáme sa distribúciou čerstvého ovocia, mäsa a zeleniny do gastronomických zariadení a domácností .
ID: 3223140  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500€ + odmeny