Vodič

ZELENINÁRI SK s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
Asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500e+odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s tovarom a zodpovednosť za tovar
- nakladanie tovaru v sklade a vykladanie na prevádzkach
- dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť

- zvýšenie mzdy po skončení skúšobnej doby
- zamestnanecká zľava na celý sortiment

Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí o zamestnanie si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedného a flexibilného uchádzača na dlhodobú spoluprácu, práca si vyžaduje vyššiu fyzickú zdatnosť. Nutnosťou je platný vodičský preukaz typu B.

Smart4u Digital je spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2015. Smart4u sa zaoberá tvorbou a správou webov, online marketingom, SEO a PPC optimalizáciou, tvorbou grafického dizajnu online / offline, tvorbou vizualizácií a iné. Tvorí ju tím mladých ľudí v novo otvorených a vybavených krásnych priestoroch na Bratislavskej kolibe.

Adresa spoločnosti

Smart4u s.r.o.
Ľudovíta Fullu 3
841 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Braunerová
Tel.: +421911789123
E-mail: poslať životopis
ID: 3223140   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500e+odmeny