Reagujte bez životopisu

Sestra v zubnej ordinácii - zubná asistentka

Zelené zdravie s r o

Miesto práce
Pekárska 23, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
7.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
740

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o pacientov,asistencia pri zubárskych výkonoch, miešanie materiálov,čistenie pracovných nástrojov a plôch v ordinácii, bežné administratívne práce s PC a registračná pokladňa.
Práca je vhodná pre zdravotnú sestru s praxou min.1 rok v stomatológií, alebo absolventku oboru zubná asistentka/asistent.
Skrátený pracovný úväzok 30 hodín týždenne.

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím pošlite na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stomatológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zručnosť, presnosť, príjemné a slušné vystupovanie,

Pracujeme v oblasti stomatológie a zdravého životného štýlu.Naši zamestnanci sú profesionálne aj osobnostne na vysokej úrovni a tú aj požadujeme a vysoko si ceníme.Ponúkame príjemné prostredie na prácu a priateľskú atmosféru v kolektíve.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1826006  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740