Reagujte bez životopisu

Opatrovateľka

ZELENÁ DUNAJSKÁ LUŽNÁ, n.o.

Miesto práce
Dunajská Lužná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacK základnej mzde sú príplatky, napr.: za prácu cez sviatok, za prácu cez noc atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie o seniorov v Zariadení pre seniorov s maximálnou kapacitou 12 osôb.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľský kurz alebo absolvovanie strednej zdravotnej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozitívny prístup ku svojej práci a k seniorom.

Prevádzkovateľ zariadenia pre seniorov, ktoré sa nachádza v Dunajskej Lužnej, v novopostavenej budove. Otvorené bolo v roku 2023. Maximálnu kapacitu má 12 osôb. Sociálne služby poskytuje celoročnou pobytovou formou. Zamerali sme sa tak na kvalitu poskytovania služieb pre našich klientov.
Pre uchádzačov o miesto opatrovateľky je výhodou, že majú menší počet klientov. Pracuje sa v príjemnom prostredí.
ID: 4588938  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac