Stavebný inžinier - Projektant

ZEIT studios

Kominárska, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiacOdmeny a bonusy podľa projektov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme projektanta/stavebného inžiniera, ktorý už má skúsenosti s projektovaním.
• komplexné vypracovávanie projektových dokumentácií od štúdie po realizáciu (AŠ, DÚR, DSP, DRS)
• aktívna spolupráca s projektantmi jednotlivých profesií
• koordinácia projektu a autorský dozor počas realizácie
• projektový manažment

• tvorivá, samostatná a zodpovedná práca na výnimočných projektoch pre významných developerov na trhu
• rôznorodosť práce (návrh / štúdia / projekt / realizácia)
• flexibilný pracovný čas
• po dohode možnosť práce z domu
• stabilné zázemie, príjemné pracovné prostredie
• profesionálny a priateľský kolektív
• kvalitné HW a SW vybavenie samozrejmosťou

Informácie o výberovom konaní

Životopisy žiadame zasielať e-mailom na [email protected].
Záujemcov žiadame o uvedenie súhlasu so spracovaním a archivovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra a stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Adobe - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1-2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosti:
- orientácia v projektovej dokumentácii,
- znalosť základných stavebných technológií, materiálov a ich vlastností
- znalosť pravidiel a postupov stavebného riadenia
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- prax na podobnej pozícii min. 1-2 roky podmienkou,
- dobré komunikačné zručnosti
- vodičský preukaz: B (aktívne vedenie motorového vozidla)

ZEIT Architects je tím mladých, kreatívnych architektov, inžinierov a interiérových dizajnérov. Pôsobíme na rôznych úrovniach od interiérového dizajnu, cez architektúru až po urbanizmus v rôznych mierkach.

Pri všetkých našich návrhoch pristupujeme k jednotlivým projektom individuálne - snažíme sa pochopiť potreby klienta, dizajnové predstavy a životný štýl. Kombinujeme kreatívny koncept s funkčnosťou, hľadáme netradičné riešenia a spôsob ako splniť sny klientov.
Veríme, že architektúra je súčasťou našich každodenných životov a preto by do detailu mali spĺňať Vaše požiadavky - hľadáme prístupy, ktoré spájajú praktické riešenia s nápaditým prevedením.
ID: 4313076  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac