Logo Zeiler Gemüsevertrieb GmbH

Spracovanie paradajok

Zeiler Gemüsevertrieb GmbH

Miesto práce
Münchendorf, Rakúsko
Termín nástupu
Ihned
10,48 EUR/hod.Nezávisle od všetkých benefitov ktoré poskytujeme, mame aj bonusový systém na ktorom si môžu šikovní zamestnanci značne privyrobiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie paradajok na baliacej linke. Práca v baliacej hale a celkové spracovanie paradajok pred expedíciou. Poprípade práca v skleníkoch a kompletná starostlivost o paradajky.

13. a 14. plat, 25 dní dovolenky, pracovné oblečenie, hodinová mzda sa každý rok zvyšuje.
Za každý odpracovaný deň stravný lístok v hodnote 2€ Netto.
Vernostný bonus: vždy po roku dostáva zamestnanec odmenu. Po prvom roku 250€, po druhom roku 500€ a po treťom roku 750€. Od tretieho roku dostáva náš zamestnanec každý rok 750€ Brutto. Za splnenie dochádzky dostanú naši zamestnanci 125€ Brutto kazdé tri mesiace.
Ak zamestnanec odporúči novú osobu a tá u nás odpracuje 6 mesiacov, dostane prémiu 250€ ako poďakovanie za nájdenie nového zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Flexibilita, práca v kolektíve, dôraz na kvalitu

Naša firma produkuje tie najchutnejšie cherry paradajky na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jan Znava
E-mail: poslať životopis
ID: 3762495  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10,48 EUR/hod.