Šikovný a zodpovedný manažér prevádzky Subway

Zedom, spol s. r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 820 (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou tvojej práce bude:
- zodpovednosť za chod celej prevádzky a komunikácia
- starostlivosť o dodržiavanie čistoty a správnych postupov na prevádzke
- plánovanie smien na týždennej báze
- zaškolovanie nových zamestnancov
- rozvoj zamestnancov
- návrh a exekúcia lokálnych aj globálnych marketingových aktivít
- objednávanie tovaru
- obsluhovanie zákazníkov

V našom tíme hľadáme niekoho kto ocení najmä možnosť pracovať samostatne. Ponúkame možnosť ďaľšieho rozvoja a rastu vrámci sieti viacerých prevádzok. Taktiež budeš pracovať pod silnou značkou, ktorú každý pozná.

Ak sme ťa našou ponukou zaujali, pošli nám svoj životopis a pár viet prečo si práve ty vhodný na prácu u nás. Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov, s ktorými sa veľmi radi stretneme osobne a porozprávame o pozícií viac.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegov najmä:
- zodpovedných
- proaktívnych
- komunikatívnych
- samostatných
- s chuťou veci meniť k lepšiemu

Značka SUBWAY® je najväčším franchisingovým reťazcom na svete pradávajúcim sendviče s viac ako 40 000 reštauráciami. Všetky sendviče sa vyrábajú z kvalitných a čerstvých surovín pripravovaných priamo v predajni. Prvá reštaurácia bola otvorená v roku 1965 čo znamená, že SUBWAY® ponúka viac ako 48 rokov skúseností v tejto oblasti. Tento fakt, spolu so skvelým teamom prináša úplne nový rozmer v oblasti rýchleho občerstvenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stare Grunty 16
841 04 Bratislava
ID: 3330775   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 820 (brutto)