Vedúci mechanizačného oddelenia

ZEDA B. BYSTRICA, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacmzda sa skladá zo základnej zložky + pohyblivá zložka mzdy do výšky 320,- EUR/ mesiac, mzdové ohodnotenie podľa schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizačné a technické riadenie prác strediska mechanickej údržby, postupné vybudovanie oddelenia, zabezpečovanie komplexnej starostlivosti o stavebné stroje a zariadenia, zabezpečenie ich servisu a opráv, objednávanie náhradných dielov, zabezpečovanie externého nákupu stavebných strojov podľa požiadaviek divízií, kontrola nasadených stavebných strojov na stavbách, fyzická kontrola PHM v stavebných strojoch

služobný automobil, mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, vedenie zamestnancov

Spoločnosť ZEDA B. BYSTRICA, s.r.o. je moderná stavebná spoločnosť, ktorá sa svojou činnosťou sústreďuje okrem razenia podzemných stavieb, ako sú tunely, podzemné objekty vodných elektrární, vodné privádzače, veľkopriestorové podzemné diela aj na špeciálne zakladanie stavieb pomocou vŕtaných veľkopriemerových pilót, mikropilót, budovanie podzemných tesniacich stien, hĺbenie stavebných jám a zaisťovanie svahov, komplexnú výstavbu mostov technológiou letmej betonáže, výstavbou na pevnej skruži, mosty z predpätých tyčových prefabrikátov i špecializovanú strojársku výrobu.
Spoločnosť sa orientuje tiež na činnosť v oblasti výroby, spracovania a predaja ťaženého i drveného kameniva a obaľovaných zmesí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4548356  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac