Odborník na správu bytových domov

Lepšia správa, n. o.

Miesto práce
Štefánikova 23, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacmzda v závislosti od skúseností uchádzača, možná dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie evidencie vlastníkov bytov a nebytových priestorov,
- administratívna agedna spojená s úhradami vlastníkov bytov,
- komunikácia s vlastníkmi a so zástupcami vlastníkov v bytových domoch,
- tvorba dokumentov a listín v kontexte výkonu správy budov,
- záznamy zmien vlastníckych vzťahov a evidovanie dokumentácie bytového domu,
- vykonávanie príležitostných obhliadok bytového domu za prítomnosti zástupcu vlastníkov,

- účasť na viacerých konferenciách, seminároch, workshopoch
- práca v mladom dynamickom kolektíve, v príjemnom prostredí v centre mesta
- možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a sebarealizácie
- mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

správa budov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
EasySVB - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- schopnosť jednať s ľuďmi
- samostatnosť
- časová flexibilita
- proaktivita
- schopnosť učiť sa
- odolnosť voči stresu
- príjemné vystupovanie
- organizačné schopnosti

LEPŠIA SPRÁVA, n. o., je správcovskou organizáciou, ktorá sa zaoberá efektívnym a transparentným výkonom komplexnej správy, údržby a obnovy bytových domov. Ide nám o čo najosobnejší prístup k výkonu správy v prospech vlastníkov bytov a nebytových priestorov v zmysle zákona 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov. Naša činnosť sa špecializuje výhradne na správu bytových domov, polyfunkčných objektov a poskytovanie služieb spoločenstvám vlastníkov bytov a nebytových priestorov. Taktiež poskytujeme zakladanie a likvidácie spoločenstiev vlastníkov bytov a bytových priestorov.
ID: 4509318  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac