Projektový manažér pre vzdelávací program

Združenie pre internetovú reklamu IAB Slovakia

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spoluzodpovedný za úspešnú implementáciu nového vzdelávacieho programu na slovenskom online trhu,
komunikácia s partnerom projektu výhradne v anglickom jazyku a komunikácia s ďalšími členmi tímu,
príprava podkladov na stránku a koordinácia prípravy funkčnej stránky,
aktívne promo podľa vopred vypracovaného plánu (online mediálna kampaň, sociálne siete, PR aktivity, tlačené promo materiály atď.)
aktívny predaj cieľovej skupine,
organizácia a zodpovednosť za realizáciu vzdelávacieho programu a skúšok,

administratívna agenda

možnosť flexibilného pracovného času,
príjemný malý kolektív,
možnosť podpísať sa pod zavedenie novej značky na trh a jej úspešnú implementáciu, nebránime sa novým inovatívnym nápadom a nápomocný bude aj mentor, ktorý ti pomôže s úspešným napĺňaním zadaných cieľov,
kreatívna práca,
viac na pohovore

Prosíme o zaslanie CV a motivačného listu v slovenskom ako aj anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorých zároveň pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

prax minimálne 2 roky na obdobnej pozícii, ak ťa však táto pozícia zaujala a doteraz si pracoval v inej oblasti, daj nám o sebe vedieť,
anglický jazyk - úroveň B2,
samostatnosť,
skúsenosť s predajom resp. dobré komunikačné zručnosti,
ochota veľmi príležitostne vycestovať,
orientácia na detail,
pridanou hodnotou je aj základná pracovná skúsenosť z oblasti práce so sociálnymi médiami, PR, marketingu

IAB Slovakia je záujmovým združením pôsobiacim v oblasti internetovej reklamy. V súčasnosti má 39 členov, ktorými sú najväčší slovenskí vydavatelia, mediálne agentúry a ďalší významní hráči slovenského digital trhu. Vo svojej činnosti sa združenie zameriava na štandardizáciu digitálneho reklamného trhu zavedením jednotných pravidiel a štandardov pre internetovú reklamu, ako aj etických pravidiel v digital odvetví. Podporuje ďalší rozvoj a napredovanie slovenského online ekosystému svojimi vzdelávacími aktivitami.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Interactive Advertising Bureau Slovakia
Zochova 754/6-8
81103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dasa Karpelova
E-mail: poslať životopis
ID: 3298797   Dátum zverejnenia: 31.1.2018