Fyzioterapeut

ZDRAVÝ ŽIVOT, s.r.o.

Miesto práce
Uniklinika, Nábrežná 5, Prievidza, Okres Prievidza
Termín nástupu
ihneď
1 102 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy sa môže zvýšiť v závislosti od vzdelania, individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta, dosiahnutej kvalifikácie a praxe. Mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovanie fyzioterapeutických procedúr podľa ordinácie lekára
• Samostatná práca fyzioterapeuta
• Podávanie elektroterapie
• Individuálna liečebná telesná výchova
• Ďalšie odborné a administratívne práce súvisiace s výkonom práce fyzioterapeut
• Podieľanie sa na zabezpečení plynulej prevádzky zariadenia

• Práca v medicínsko-diagnostickom centre s moderným vybavením
• Perspektíva odborného napredovania a stabilita pracovného miesta
• Príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra uniKLINIKY
• Motivačné finančné ohodnotenie, koncoročná odmena
• Príspevok na rekreáciu
• Príspevky pri životných a pracovných jubileách
• Príspevok k doplnkovému dôchodkovému sporeniu (III. pilier)
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Systematické vzdelávanie

• V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore fyzioterapia.

Ostatné znalosti

SM systém výhodou - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Poznatky vyšetrovacích metód terapeutických metodík
• Pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
• Príjemné vystupovanie, trpezlivosť
• Ochota a chuť vzdelávať sa
• Spoľahlivosť, korektnosť a lojálnosť

Medicínsko-diagnostické centrum uniKLINIKA kardinála Korca v Prievidzi je neštátnym poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, ktorého náplňou činnosti je poskytovať kvalitnú a dostupnú ambulantnú starostlivosť.
ID: 4397846  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 102 EUR/mesiac