Vedúci hospodárskej správy

ZDRAVÝ ŽIVOT, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
1.7.2022
1 200 EUR/mesiacmesačná odmena + mimoriadna ročná odmena finálna úroveň základnej mzdy sa môže zvýšiť v závislosti od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta, dosiahnutej kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie správy, údržby a opravy budovy , prislúchajúcich technológií a zdravotníckych prístrojov
• Zabezpečuje a zodpovedá za prípravu, tendrovanie a následne realizáciu investičných akcií
• Vypracovanie návrhov nákladov na materiálovo-technické zabezpečenie, opravy a údržbu, dodávateľské opravy a investície ako aj spracovanie finančného plánu opráv a investícií
• Zabezpečuje objednávanie, evidenciu a výdaj MTZ na jednotlivé pracoviská
• Sledovanie a analyzovanie príčiny porúch zariadení a prístrojov
• Sledovanie legislatívy súvisiace s metrológiou, kalibrácia meradiel
• Riešenie prípadných havarijných situácií súvisiacich so správou, budovy a zdravotníckych prístrojov
• Optimalizácia údržby budovy a prislúchajúcich technológií
• Organizovanie a riadenie kolektívu zamestnancov úseku údržby
• Dodržiavanie platných predpisov v oblasti požiarnej ochrany, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany životného prostredia

• Práca v medicínsko-diagnostickom centre s moderným vybavením
• Perspektíva odborného napredovania a stabilita pracovného miesta
• Príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra uniKLINIKY
• Motivačné finančné ohodnotenie, koncoročná odmena
• Príspevok na rekreáciu
• Príspevky pri životných a pracovných jubileách
• Príspevok k doplnkovému dôchodkovému sporeniu (III. pilier)
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Systematické vzdelávanie

• V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, stavebný

Počet rokov praxe

3

• SŠ/VŠ technického smeru
• Prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
• Znalosť príslušnej legislatívy v oblasti správy budov – prehliadky, revízie, normy
• Skúsenosti s riadením procesov a vedením kolektívu zamestnancov
• Schopnosť pracovať pod stresom a určovať priority, dobré organizačné a riadiace schopnosti
• Pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
• Príjemné vystupovanie, trpezlivosť
• Ochota a chuť vzdelávať sa
• Spoľahlivosť, korektnosť a lojálnosť

Medicínsko-diagnostické centrum uniKLINIKA kardinála Korca v Prievidzi je neštátnym poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, ktorého náplňou činnosti je poskytovať kvalitnú a dostupnú ambulantnú starostlivosť.
ID: 4330078  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac