Sestra špecialistka v inštrumentovaní v operačnej sále

ZDRAVOTNÍCKE ZARIADENIE MUDR. ŠVEHLÍK s.r.o.

Miesto práce
Panelová 2, Košice
Termín nástupu
28.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1050

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca sestry na operačnej sále a ambulancii plastickej chirurgie

8 týždňov dovolenky a 13. plat, minimálne nadčasy a žiadna práce cez víkendy a v noci

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

sestra na operačnej sále

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

4

Sme spoločnosť podnikajúce v oblasti zdravotníctva - plastická chirurgia, anesteziológia a hyperbarická medicína. Spoločnosť poskytuje svoje služby už 17 rokov. Sme rodinný podnik s 8 stálymi zamestnancami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zdravotnícke zariadenie MUDr. švehlik s.r.o
Nižná Hutka 121
04018 Košice
ID: 3571984   Dátum zverejnenia: 7.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050