Pomocná síla do výroby

Zdravé stravování s.r.o.

Místo práce
Skalica, Okres Skalica
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hľadáme pomocnú silu do potravinárskej výroby

nástup možný ihneď: rozširujeme výrobu

pomocná sila do baliarne

jedná sa o lahkú prácu v stoji, plnia sa jedlá do plastových misiek - ručné plnenie na presnú váhu

práca na 2 zmeny

pomocná sila do kuchyne

jedná sa o pomoc s prípravou surovin, čistenie zeleniny, krájanie, klepanie mäsa atď.

práca na 2 zmeny (ranná a poobednajšia)

práca na plný úväzok 8 hodin, alebo na skrátený úvazok 3 až 5 hodin

zmluva, alebo dohoda

práca vhodná aj pre dôchodcov, alebo mamičky na materskej/rodičovskej dovolenke

!!! náborový príspevok 5000,-Kč !!!

k vyplateniu po skúšobnej dobe

preplácame príplatky za nočné a víkendy!!!

zaisťujeme rozvoz z poobednej zmeny!!!

pre skupinu viacerých pracovníkov príspevok na ubytovanie, prípadne dopravu!!!

jedná sa o prácu v Strážnici (Južná Morava - ČR) - 5km za hranicami so Slovenskom

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
ID: 3170346  Dátum zverejnenia: 25.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.