Biomedicínsky pracovník

VESELY Očná Klinika, s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platové ohodnotenie bude dohodnuté osobne pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha medicínskych prístrojov v oblasti oftalmológie

podpora vzdelávania
stabilná pracovná doba
voľné víkendy
jednosmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v očnom zdravotnom zariadení vítaná.

Komunikatívnosť, usilovnosť, ústretovosť, pozitívny prístup ku klientom, chuť vzdelávať sa, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie

VESELY | Očná Klinika je špecializovaná neštátna očná klinika poskytujúca kompletnú očnú starostlivosť - od vyšetrení až po operačné zákroky. V súčasnosti pozostáva zo 7 pracovísk po celom Slovensku.

Pracovisko VESELY Očná Klinika – Tkanivové zariadenie sa zaoberá prípravou očných tkanivových a bunkových transplantátov pre klinické použitie a ich poskytovaním zdravotníckym transplantačným pracoviskám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3257688  Dátum zverejnenia: 30.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové ohodnotenie bude dohodnuté osobne pri pohovore