Можливість для людей з України

Zubný lekár / Zubná lekárka/Stomatológ/Stomatologička/Dentist

Zdent clinic s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacmoznosť dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovanie stomatologickej starostlivosti
• Diagnostika ochorení zubov a ústnej dutiny, identifikácia problému
• Realizácia zákroku a následné nastavenie liečby pacienta pre rýchle a bezproblémové zotavenie
• Práca s modernými technológiami
• Interpretácia a konzultácia röntgenových snímok a diagnostických testov.

- práca v modernej zubnej ambulancii v príjemnom prostredí
- podpora vo vzdelávaní / preplácanie školení
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
• Stabilný základný plat a mesačné výkonnostné odmeny podľa výsledkov
• Špecializácia podľa vašej voľby – radi vás podporíme v rozvoji
• Zľavy na služby poskytované klinikou
• Príspevok na rekreáciu
• Zaujímavé eventy a team buildingy (spoločné raňajky, masáže, vianočný večierok a pod.)
• Príjemné pracovné prostredie
• Príjemní a profesionálni kolegovia, s ktorými sa môžete kedykoľvek obrátiť a poradiť
K dispozicij doktoru:
1 CJ-Optik Flexion Twin
2 Trios 4 3shape
3 Intraoralný rtg
4 ČBTD na pračovisku
5 Stern Veber rok 2022 zubna suprava
6 Fast pack pro i Fast fill
7 Šikovne laboranti
8 Beyond Polus Advanced
9 Implantológia
10 4- ručná práca
11 Aj veľa iných zaujímavej veci

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme moderná zubná klinika v centre Trnavy. Kladieme dôraz na komplexný a zároveň individuálny prístup k pacientovi, pri svojej práci používame najmodernejšie technológie a postupy. Dôležitá je pre nás aj zrozumiteľná komunikácia či už s pacientom ale aj vrámci nášho tímu
ID: 4313867  Dátum zverejnenia: 23.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac