Farmaceut - lekárnik

Zdenpharm, s.r.o.

Miesto práce
Hornočermánska, Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 1.100 EUR + variabilná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií. Priemerná mzda na tejto pozícii sa podľa plnenia hodnotiacich kritérií pohybuje v rozmedzí 1.250 - 1.500 EUR (brutto) mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj liekov, zdravotníckych pomôcok na lekársky predpis a poukaz a výdaj doplnkového sortimentu
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu
- príprava liekov na recept
- taxácia a retaxácia receptov

- práca v sieti lekární Vaša Lekáreň, Družstvo
- pravidelné školenia v odbore
- možnosť odborného rastu
- zainteresovanie na obratovom bonuse.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zasielať životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: [email protected]. Výberové konanie sa bude konať v dvoch kolách. Na pohovor budú prizvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutická fakulta

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie a komunikácia s klientom.

Zdenpharm, s.r.o. je spoločnosť s viac ako s 16 ročnou tradíciou. K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti Zdenpharm pracuje s dynamickými, kreatívnymi a na výsledok orientovanými zamestnancami. Od roku 2008 poskytuje lekárenskú starostlivosť v neštátnom zdravotníckom zariadení - vo verejnej lekárni ZDENKA, s miestom výkonu činnosti na Hornočermánskej ul. č. 4 v Nitre. Lekáreň Zdenka je vyhľadávaná aj ako lekáreň s rozšíreným veterinárnym sortimentom.
Sme otvorení kreatívnym myšlienkam a konštruktívnym názorom.
ID: 3650524  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac