Obsluha zákazníkov - WCAFE

Zdenko Kysučan

Miesto práce
WCAFE, Grösslingová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat 4,50 € na hodinu v čistom plus tringelty. Po dvoch mesiacoch zvýšenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k sebe šikovného človeka, ktorého práca baví rovnako ako nás. Náplňou tvojej práce bude obsluha zákazníkov, príjmanie objednávok, práca s pokladňou, roznášanie nápojov a snackov. Dôležitou súčasťou je orientácia v ponuke a schopnosť poradiť zákazníkovi pri výbere. Taktiež dodržiavať poriadok na pracovisku.

Pravidelný týždenný alebo mesačný plat podľa reálne odpracovaných hodín. Možnosť výberu pracovného času (pol dňa alebo celý deň). Práca v mladom kolektíve, kde sa zameriavame primárne na kávu. Zabezpečené jedlo a nápoje počas práce.

Ak ťa ponuka zaujala, zašli nám svoj životopis na [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Príjemné vystupovanie, schopnosť zachovať si chladnú havu pri stresových situáciách, orientácia v ponuke, zodpovednosť.

WCAFE je kaviareň v centre Bratislavy, kde zákazníkom už piaty rok ponúkame kvalitnú kávu a posedenie v príjemnom prostredí.
ID: 3541767  Dátum zverejnenia: 18.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 4,50 € na hodinu v čistom plus tringelty. Po dvoch mesiacoch zvýšenie.