Manažér kvality - Junior (pracovný pomer)

Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže

Miesto práce
Sagatova ul. c. 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Na základe zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podieľa sa na implementácii systému riadenia kvality v organizácii;
• podieľa sa na plánovaní, koordinovaní, riadení a kontrole systému manažérstva kvality v organizácii;
• podieľa sa na monitorovaní, meraní a vyhodnocovaní procesov v organizácii;
• podieľa sa na vykonávaní interných auditov kvality.

- motivujúce platové ohodnotenie;
- možnosť získania ubytovania;
- rekreačné poukazy za zvýhodnené zamestnanecké ceny (Omšenie, Kováčová,a iné)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a požiadavky:
- vysoká miera odolnosti voči stresu;
- schopnosť pracovať v časovej tiesni;
- samostatnosť;
- spoľahlivosť;
- analytické myslenie;

Výhodou:
odborná prax v oblasti manažmentu kvality

Zbor väzenskej a justičnej stráže je ozbrojený bezpečnostný zbor, ktorý plní úlohy súvisiace s výkonom väzby, výkonom trestu odňatia slobody, ochranou objektov zboru, objektov detenčného ústavu a ich blízkosti a ochranou verejného poriadku a bezpečnosťou v objektoch súdu, objektoch prokuratúry a v ich blízkosti.
ID: 3339109  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Na základe zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov