Projektový manažér (pracovný pomer)

Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže

Miesto práce
Sagatova ul. č. 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Na základe zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadi aktivity, celkovú administratívu a implementáciu projektu na všetkých úrovniach;
• koordinuje všetky činnosti spojené s realizáciou aktivít projektu;
• koordinuje činnosti odborného personálu;
• zabezpečuje komunikáciu medzi riadiacimi, administratívnymi a odbornými kapacitami projektu ako aj externými subjektami;
• vedie odborné školenia a pripravuje k nim odborné podklady;
• zodpovedá za chod projektu na dennej báze.

- motivujúce platové ohodnotenie;
- možnosť získania ubytovania;
- rekreačné poukazy za zvýhodnené zamestnanecké ceny (Omšenie, Kováčová, a iné);

Životopis vo formáte EUROPASS (https://europass.cedefop.europa.eu/sk/documents/curriculum-vitae) Vás žiadame zaslať prostredníctvom portálu, alebo emailom na nižšie uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a požiadavky:
- vysoká miera odolnosti voči stresu;
- schopnosť pracovať v časovej tiesni;
- samostatnosť;
- spoľahlivosť;
- schopnosť riadiť ľudí;
- orientácia na riešenie problémov;
- analytické myslenie;

Výhodou je:
- Certifikácia v oblasti projektového riadenia, napríklad: PMI, IPMA, alebo PRINCE2;
- skúsenosť s prácou v systéme ITMS2014+;
- prax v oblasti riadenia, prípravy alebo implementácie projektov financovaných z EŠIF, alebo iných grantových schém.

Zbor väzenskej a justičnej stráže je ozbrojený bezpečnostný zbor, ktorý plní úlohy súvisiace s výkonom väzby, výkonom trestu odňatia slobody, ochranou objektov zboru, objektov detenčného ústavu a ich blízkosti a ochranou verejného poriadku a bezpečnosťou v objektoch súdu, objektoch prokuratúry a v ich blízkosti.
ID: 3338920  Dátum zverejnenia: 19.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Na základe zákona č.553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov