Vodič nákladného motorového vozidla - práca v regióne v jednozmennej prevádzke

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 Eur + pohyblivé zložky mzdy do 400 Eur/mesačne + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste šikovný, skúsený vodič s vodičským preukazom skupiny E, ktorého šoférovanie a práca s veľkými strojmi naozaj baví?
Uprednostňujete prácu v blízkosti Vášho bydliska v jednozmennej prevádzke?
Je pre Vás dôležitá perspektíva a istota stabilného zamestnania v silnej spoločnosti s tradíciou?
Ceníte si u Vášho zamestnávateľa serióznosť, dodržiavanie dohôd, možnosti zvyšovania kvalifikácie a férovú komunikáciu?
Ak je Vaša odpoveď na predchádzajúce otázky „ÁNO“, môže byť táto príležitosť práve pre Vás.

Do nášho zohratého tímu Košickej prevádzky hľadáme kvalifikovaného vodiča skupiny E.

Vašou náplňou práce by bolo najmä zvážanie druhotných surovín od dodávateľov, prípadne presun materiálu medzi vlastnými prevádzkami v regióne Košického kraja.
Súčasťou Vašej práce by bola manipulácia s kontajnermi, prípadne manipulácia materiálu hydraulickou rukou, preto by bolo Vašou výhodou mať skúsenosti s kontajnerovým naťahovačom a spomínanou hydraulickou rukou.
Samozrejmou súčasťou Vašej práce by bolo tiež zodpovedné vedenie predpísanej dokumentácie, dôsledná starostlivosť o vozidlo a zodpovednosť za správne a presné používanie elektronických zariadení vozidla (GPS, GT2,3, mýto).
Od nového kolegu očakávame vysoké pracovné nasadenie, zmysel pre tímovú spoluprácu, samostatnosť a ceníme si priamu a priateľskú komunikáciu v kolektíve.

Preplatenie pravidelných školení, KKV, psychotestov, prípadne rozšírenia vodičského oprávnenia zamestnávateľom.
Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, viacstupňový motivačný systém odmeňovania a možnosti zvyšovania kvalifikácie.
Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.
Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Odmena za pracovné a životné jubileum.
Odmena pri narodení dieťaťa.
Odmena za odporúčanie nového kolegu.
Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.
Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt pre zasielanie životopisov, resp. žiadostí:
Marek Ďurán - vedúci závodu
tel.: +421 907 710 105
e-mail: [email protected]

Oslovení budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

3

Podmienkou je platná KKV, tachografová karta a psychotesty.
Platný preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení, resp. skúsenosti s prácou s hydraulickou rukou výhodou.

Nemáte platné potrebné doklady, prípadne Vám zatiaľ chýbajú skúsenosti v rozsahu, ktorý požadujeme, ale ste človekom, ktorý sa nebojí práce a má chuť sa zlepšovať?
Ponúkame Vám príležitosť tieto zručnosti dosiahnuť zvyšovaním odbornej kvalifikácie a získaním preukazov na obsluhu zdvíhacích zariadení, kontajnerových naťahovačov, prípadne vybraných stavebných strojov či rozšírením vodičského oprávnenia.

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4821928  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac