Vedúci závodu Trnava

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1500 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 1000 Eur/ mesačne + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si odhodlaný jednotlivec s vášňou pre vedenie ľudí a procesov? Nevyhýbaš sa výzvam a zachovávaš si prehľad aj v tých najnáročnejších okamihoch? Ak ste skúsený v riadení ľudí a dokážete zvládať operatívne vedenie bez straty prehľadu, môžete byť ideálnym kandidátom na túto pozíciu.

Naša spoločnosť hľadá skúseného manažéra, ktorý prevezme kľúčovú úlohu v riadení prevádzok v Trnavskom kraji a stane sa dôležitým členom nášho tímu.

Ako vedúci jedného z našich kľúčových závodov budete mať príležitosť získať cenné skúsenosti v oblasti, ktorá je veľmi dynamická, perspektívna a je nevyhnutnou zložkou pre trvalo udržateľný rozvoj.

Čo budeš robiť?
Ako vedúci závodu budete zabezpečovať plynulý chod našich prevádzok v Trnave, Senici a Galante spolu s miestnymi výkupňami v tomto regióne. Vašou hlavnou úlohou bude dosiahnuť maximálnu efektivitu týchto spracovateľských dvorov a výkupní.

Budete viesť tím približne 30 zamestnancov a zabezpečovať hladký priebeh procesov pri dovoze, spracovaní a expedícii recyklovateľných surovín. Zároveň budete zodpovedný za dodržiavanie interných postupov a legislatívnych noriem v oblasti životného prostredia, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany.

V rámci svojej pracovnej pozície budete spolu s obchodnými manažérmi zohrávať aj úlohu komunikačného partnera pre našich firemných zákazníkov. Vaším cieľom bude udržiavať efektívnu komunikáciu a starať sa o potreby našich firemných klientov, na ktorých sa náš závod v regióne špecializuje.

Ako súčasť tvojej práce bude aktívne spolupracovať a komunikovať s kolegami z rôznych odborných oddelení v sídle našej spoločnosti. Táto spolupráca je kľúčom k dosiahnutiu synergie a efektívnosti v celej spoločnosti.

Čo ti ponúkame?
Po nástupe na túto pozíciu ti zabezpečíme komplexné školenie, ktoré Ťa pripraví na všetky aspekty tvojej práce a poskytne Ti pevný základ pre tvoju ďalšiu kariéru u nás. Okrem toho Ti dáme priestor na vyjadrenie svojich názorov a návrhov pri tvorbe lepších postupov a procesov.
Budeme Ti tiež zabezpečovať potrebné zázemie a podporu na realizáciu tvojich ďalších nápadov.
Na základe Tvojich výsledkov budeš tiež odmeňovaný, vrátane možnosti získavať ročné bonusy za dosiahnuté úspechy. Tým Ti dávame motiváciu a odmenu za tvoju tvrdú prácu.
Budeme Ti poskytovať vzdelávanie a podporu pri tvojom ďalšom raste.

Čo Ti môže pomôcť?
Ak máte ambíciu stať sa úspešným vo svojej práci, dosiahnuť svoje ciele a zároveň sa stať inšpiratívnym lídrom svojho tímu, kľúčom k dosiahnutiu týchto cieľov môže byť naša podpora a skúsenosti. Ponúkame vám možnosť využiť svoje manažérske schopnosti, vynikajúce komunikačné schopnosti, technické zázemie a zručnosti strategického myslenia.

Akí sme ľudia?
Oceňujeme priamu a konštruktívnu komunikáciu a kladieme dôraz na vysoké pracovné nasadenie. Aj keď máme vysoké očakávania, neváhame pomôcť a radi poradíme. Vo svojich kolegoch oceníme, keď poskytujú informácie a materiály komplexne a včas plnia svoje pracovné úlohy. Avšak vieme aj "vtipkovať" a vážime si ochotu, úprimnosť a priateľstvo:-)

V prípade, ak máte záujem o túto pracovnú ponuku, dajte nám o sebe vedieť a zapojte sa do výberového konania!

Služobný automobil (možnosť aj na súkromné účely).
Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.
Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Odmena za pracovné a životné jubileum.
Odmena pri narodení dieťaťa.
Odmena za odporúčanie nového kolegu.
Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.
Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Na základe zaslaných profesijných životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4811204  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac