Referent závodu Trnava

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 900 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 200 Eur/mesačne + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a spoľahlivého kolegu/kolegynku s príjemným vystupovaním a vysokým nasadením do práce. Táto pracovná pozícia najlepšie sadne osobe, ktorá je dôsledná a zodpovedná a zároveň má radosť z každodennej administratívnej práce. Okrem toho ocení aj komunikáciu s kolegami na prevádzke, spoluprácu s kolegami z odborných útvarov na správe a vzájomný kontakt s externými partnermi, ktorý je súčasťou výkonu tejto funkcie.

Okrem intenzívnej komunikácie medzi rôznymi oddeleniami spoločnosti bude Vašou hlavnou úlohou:

  • spravovanie evidencie nákupu, spracovania, skladovania a expedície druhotných surovín, materiálu a hotových výrobkov v súlade s platnými predpismi spoločnosti,
  • vykonávanie mesačnej uzávierky pokladne a skladových zásob,
  • zabezpečovanie potrebných podkladov pre všetky odborné úseky spoločnosti (obchodný úsek, personálny úsek, ekonomický úsek atď.),
  • zabezpečovanie fakturácie za expedíciu druhotných surovín,
  • vystavovanie nákladných listov, CIM, CMR, sprievodných listov pre nebezpečný odpad a ďalších potrebných dokumentov pre expedované zásielky druhotných surovín,
  • v prípade potreby zastupovanie pri preberaní druhotných surovín od dodávateľov, vrátane váženia, vedenie evidencie odkúpených druhotných surovín a vyplácanie odkúpených druhotných surovín v hotovosti.

Poskytneme Vám kvalitné odborné školenie a skutočne efektívnu integráciu.

Navyše, sme súdržný kolektív, v náročných situáciách sa môžete spoľahnúť na tímovú podporu od kolegov aj nadriadených, a neskôr Vy sami budete mať príležitosť poskytnúť im pomocnú ruku a podporu :)

Pridaj sa k nám!

Využi svoj potenciál a staň sa súčasťou Novej zelenej cesty aj TY!

Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, viacstupňový motivačný systém odmeňovania a možnosti zvyšovania kvalifikácie.
Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.
Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Odmena za pracovné a životné jubileum.
Odmena pri narodení dieťaťa.
Odmena za odporúčanie nového kolegu.
Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.
Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Na základe zaslaných profesijných životopisov, resp. žiadostí, budeme kontaktovať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pracovná náplň je pestrá a živá, pretože jednotlivec na tomto mieste úzko spolupracuje so všetkými odbornými oddeleniami v sídle spoločnosti. Taktiež zohráva úlohu administratívnej "pravej ruky" vedúceho závodu. Hľadáme preto samostatnú osobu, ktorá exceluje nielen v administratíve, ale tiež v komunikácii a zvládaní viacerých úloh súčasne.

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4811193  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac