Obchodník - nákup druhotných surovín pre celoslovenského hráča

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 2 500 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1400 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 300 Eur/mesačne + mesačné prémie za výkon bez obmedzenia + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví Ťa klasická obchodná rutina a predaj či nákup v zabehaných koľajach? Demotivuje Ťa nemožnosť ovplyvniť zabehané postupy, celkový výsledok a výšku svojho príjmu, alebo len cítiš, že prišiel čas na zmenu?

Pridaj sa k tímu, ktorý práca s druhotkami naozaj baví!

Poď obchodovať s väčšou tvorivosťou, komplexnosťou, ale aj zodpovednosťou. Obchodníci v našej spoločnosti pri riešení konkrétnych obchodných prípadov a spracovaní cenových ponúk musia mať celkový prehľad nielen o obchodných, ale aj prevádzkových procesoch. Musia brať do úvahy množstvo flexibilných premenných a hľadať optimálne riešenia pre zákazníka a firmu. Ak je takýto spôsob práce, kedy aktívne preberáš zodpovednosť za každý svoj obchodný prípad od začiatku až do konca pre Teba ten správny, môže byť táto príležitosť práve pre Teba.

Do nášho rastúceho tímu obchodníkov hľadáme práve teraz posilu kolegov, ktorí budú zabezpečovať nákup druhotných surovín pre naše prevádzky samostatne pre Žilinský, Banskobystrický, Nitriansky a Trnavský kraj.

Čo by si robil ako nákupca druhotných surovín?
Aktívne by si vyhľadával nových dodávateľov a staral sa o súčasných obchodných partnerov.
O svoje obchodné prípady by si sa pri tom staral komplexne - od prvej návštevy klienta, cez kalkulácie a vypracovanie cenovej ponuky, uzatvorenie kontraktu, riešenie dodacích podmienok až po kontrolu prebratia materiálu u odberateľa a riešenie prípadných reklamácií.
Aby si svoju prácu mohol robiť naozaj dobre a dosahovať výsledky, nevyhnutnou súčasťou by bola úzka a intenzívna spolupráca s vedúcimi prevádzok, pre ktoré by si materiál nakupoval.
Výborná komunikácia, logické myslenie a húževnatosť sú určite schopnosti a vlastnosti, ktoré pri svojej práce využiješ.

Čo Ti ponúkame my?
Ponúkame Ti slobodu pri spĺňaní obchodného plánu, možnosť nadobudnúť bohaté skúseností v rastúcom dynamickom prostredí recyklácie a spracovania odpadov a v neposlednom rade zaujímavý viacstupňový systém odmeňovania. Pri pohyblivej zložke mzdy ,,Sky is the limit“ - čím viac úspešných obchodných prípadov, tým vyššia prémiová zložka mzdy bez zastropovania.
Ponúkame Ti tiež odborné zaškolenie a naozaj dobrú adaptáciu a podporu kolegov.

Akí sme?
Sme silne orientovaní na výsledky a vyžadujeme vysoké pracovné nasadenie. Sme však ochotní poradiť a pomôcť a vieme, že s priamosťou, priateľskosťou a zmyslom pre humor ide všetko ľahšie.

Je to možnosť stať sa členom živého obchodného tímu v stabilnej spoločnosti so 75 - ročnou tradíciou, ktorá pôsobí pod krídlami priemyselnej skupiny CE INDUSTRIES - lídra na trhu strednej a južnej Európy v oblasti železničnej dopravy, recyklácií surovín a energetike.

Ak si myslíš, že by si svoj potenciál a skúsenosti mohol využiť práve u nás a oslovili Ťa informácie v tejto pracovnej ponuke daj nám o sebe vedieť a zapoj sa do výberového konania.

Služobný automobil aj na súkromné účely.
Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.
Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Príspevok na odborný rast a kvalitný systém vzdelávania.
Odmena za pracovné a životné jubileum.
Odmena pri narodení dieťaťa.
Odmena za odporúčanie nového kolegu.
Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.
Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Na základe zaslaných profesijných životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4767176  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac