Vedúci expedičného dvora Šurany

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 600 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1 100 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 300 Eur/mesačne + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s riadením ľudí, tímového ducha a technické myslenie?
Teší Vás keď pod Vaším vedením idú prevádzkové procesy ako hodinky?

Na spracovateľský dvor v Šuranoch hľadáme do nového kolektívu samostatného a zodpovedného vedúceho majstra, ktorý bude spoľahlivou pravou rukou svojho nadriadeného vedúceho závodu.

Vašou náplňou práce bude:
  • zabezpečenie efektívneho chodu procesov pri zvoze, spracovaní a expedícii druhotných surovín;
  • organizácia práce kolektívu výrobných pracovníkov;
  • zabezpečenie dodržiavania a kontroly kvality vykúpených surovín, ich zhodnotenie triedením, úpravou a výstupnú kontrolu druhotných surovín;
  • zabezpečenie technickej spôsobilosti strojov, zariadení, budov, majetku a ich údržby;
  • zodpovednosť za údržbu vozového parku, kontrola spotreby PHM, vedenie evidencie;
  • expedícia vagónových a automobilových zásielok druhotných surovín, príprava reportov;
  • výkon finančného styku s platobnými ústavmi, príprava návrhov na úpravu kúpnych cien;
  • príprava dokladov – nákladné listy, CIM, CRM, sprievodné listy nebezpečného odpadu a pod.
  • zodpovednosť za meranie rádioaktivity železného šrotu a kontrola dodržiavania environmentálnej politiky;
  • v prípade potreby zabezpečenie výkupu druhotných surovín na prevádzke.

Práca na tejto pozícii je šitá pre človeka, ktorý má rád náročnú prácu s ľuďmi a jeho silnou stránkou je organizácia práce a prevádzkových procesov.

Od nového kolegu očakávame predovšetkým samostatnosť, aktívnosť, zmysel pre tímovú spoluprácu. Dôležitá je pre nás tiež priama a konštruktívna komunikácia a chuť pracovať na sebe a zlepšovať veci okolo seba.

Od nás môže na oplátku očakávať kvalitné zaškolenie, silné zázemie, podporu vedenia, priestor pre sebarealizáciu.
Kladieme tiež dôraz na vzdelávanie zamestnancov a ich odborný rast.

Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, viacstupňový motivačný systém odmeňovania a možnosti zvyšovania kvalifikácie.
Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.
Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Odmena za pracovné a životné jubileum.
Odmena pri narodení dieťaťa.
Odmena za odporúčanie nového kolegu.
Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.
Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

V prípade záujmu z našej strany budete emailom presmerovaný na vyplnenie dotazníka, ktorý predstavuje súčasť výberového konania. Údaje z dotazníka nie sú poskytované tretím stranám a slúžia výlučne na účely tohto výberového konania.
Na základe zaslaných životopisov budeme kontaktovať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4597562  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac