Hľadáme šikovných manipulantov na triedenie farebných kovov na prevádzku v Martine

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 800 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 200 Eur/mesačne + prémiová zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme špecializáciu Martinskej prevádzky, a preto ak ste samostatný, zodpovedný, nebojíte sa fyzickej práce a viete podržať tím, potrebujeme práve Vás.

Do priateľskej partie prevádzky Martin hľadáme dynamického a šikovného človeka, ktorý bude mať na starosti najmä tieto činnosti:
  • triedenie farebných kovov a ich uskladňovanie
  • triedenie zberového papiera a plastovej fólie a ich uskladňovanie
  • manipuláciu materiálu vysokozdvižným vozíkom (výhodou je platný preukaz na
obsluhu VZV resp. skúsenosti s prácou s VZV);
  • udržiavanie poriadku v objekte lisovne a v sklade farebných kovov;
  • pomocné práce pri expedícií a zvoze druhotných surovín;
  • v prípade potreby aj zalisovanie na lisovacej technike podľa stanovených technologických
postupov a bežnú údržbu lisovacieho zariadenia.

Na oplátku Vám ponúkame možnosť pracovať v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou, priateľský kolektív s podporou vedenia, viacstupňový motivačný systém a možnosti zvyšovania kvalifikácie.

Prispievanie do tretieho dôchodkového piliera.
Poistenie zodpovednosti za škodu za zvýhodnených podmienok.
Preplatenie pravidelných odborných školení.
Prípadné rozšírenie odborných zručností.
Poskytovanie stravného v zvýhodnenom režime.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt pre zasielanie životopisov, resp. žiadostí:
Silvia Rumanová - vedúca závodu
tel.: +421 907 985 999
e-mail: [email protected]

Oslovení budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Výhodou je preukaz na obsluhu VZV prípadne aj skúsenosti s obsluhou čelného nakladača.

Aktívny prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť.

Ste človek, ktorý by chcel rásť, ale chýbajú Vám skúsenosti? Ak sa nebojíte pracovať a máte chuť sa zlepšovať, ponúkame Vám príležitosť na zvyšovanie kvalifikácie, prípadne rozšírením odborných zručností.

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4594263  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac