Obchodný riaditeľ

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
3 000 - 5 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 3000 Eur + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej spoločnosti veríme, že dobre pripravený obchodný plán a prvotriedny servis zákazníkom patria medzi najvýznamnejšie faktory dosahovania firemných cieľov. Máme za to, že základom dosiahnutia výsledkov sú dobre nastavené obchodné procesy a fungujúci obchodný tím.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín za účelom ich predaja v tuzemsku i zahraničí. Na trhu pôsobíme už viac ako 75 rokov a od roku 2019 sme členom priemyselnej skupiny CE INDUSTRIES, lídra v oblasti železničnej dopravy, recyklácií surovín a energetike v strednej a južnej Európe.

Piliere, na ktorých staviame nielen naše obchodné oddelenie, sú férovosť v jednaní, odmeňovaní, nastavovaní benefitov, transparentnosť a otvorenosť v komunikácii a podporu v dosahovaní cieľov, vzdelávaní a osobnostnom raste našich zamestnancov. Hľadáme človeka, ktorý bude stotožnený s našimi zásadami a bude plnohodnotným členom nášho dynamického tímu.

Ak ste si vedomý svojho potenciálu vo sfére obchodu a riadenia ľudí a považujete sa za kreatívnu osobu pri nastavovaní nových procesov, pričom sa nevyhýbate hľadaniu nových metód a príležitostí, ponúkame Vám možnosť stať sa členom najvyššieho vedenia našej spoločnosti.

Výkon tejto pozície je veľmi náročný, preto si vyžaduje kandidáta, ktorý vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahol preukázateľné výsledky. Veľkou výhodou sú skúsenosti s riadením výrobnej, spracovateľskej či obchodnej prevádzky.

Práca bude napĺňať človeka, ktorý chce tvoriť, presadiť sa, neustále na sebe pracovať a dokáže zvládať veľké výzvy spojené s riadením a koordináciou obchodných manažérov v rámci celého Slovenska.

Každodennú vysokú podporu môžete očakávať od generálneho riaditeľa ako jeho pravá ruka, ako aj od ostatných členov vedenia.

Vašou náplňou práce by bolo najmä:

► Riadenie a koordinácia obchodných činností celej akciovej spoločnosti v spolupráci s obchodnými manažérmi, vedúcimi závodov a pracovníkmi obchodného úseku.
► Budovanie a riadenie tímu obchodníkov na celom Slovensku.
► Zabezpečenie obchodnej marketingovej a propagačnej aktivity.
► Kontrola a schvaľovanie odberateľsko-dodávateľských zmlúv v oblasti výkupu a predaja druhotných surovín.
► Zabezpečenie periodickej a operatívnej obchodnej štatistiky.
► Zabezpečenie správneho vykonávania kontroly kvality dodávaných druhotných surovín s dôrazom na celkovú kvalitu a zníženie reklamácií.
► Predkladanie návrhov plánov nákupu, predaja a výnosov závodov, operatívne návrhy zmien.
► Riadenie a kontrola riešenia reklamácií, analýza ich príčin a prijímanie opatrení na ich zamedzenie.
► Sledovanie a riešenie stavu a vývoja obchodných pohľadávok spoločnosti v spolupráci s ekonomickým úsekom.
► Zabezpečenie a podieľanie sa na realizácii rozvojových projektov.

Služobný automobil aj na súkromné účely.
Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.
Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Príspevok na odborný rast a kvalitný systém vzdelávania.
Odmena za pracovné a životné jubileum.
Odmena pri narodení dieťaťa.
Odmena za odporúčanie nového kolegu.
Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.
Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Na základe zaslaných profesijných životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Náplň práce je rozmanitá a dynamická, ale naozaj náročná, preto nám veľmi záleží, aby túto pozíciu obsadil silný a kompetentný kandidát. Radi dáme príležitosť prirodzenému lídrovi, ktorý rád vidí za svojou prácou výsledky, ma ambíciu dosahovať vysoké ciele a nevzdá sa pri prvých prekážkach.

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4578382  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac