Vykupovač druhotných surovín

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 800 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 300 Eur/ mesačne + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás komunikácia so zákazníkmi, ste človek s obchodníckym duchom a zároveň Vám vyhovuje práca v prevádzkovom prostredí? Ponúkame Vám možnosť rozšíriť náš pracovný kolektív prevádzky v Šuranoch na pozícii vykupovača druhotných surovín.

Základnou pracovnou činnosťou je vykupovanie druhotných surovín od fyzických osôb a od firemných zákazníkov priamo na prevádzke. K tomu neodmysliteľne patrí príjemná, profesionálna komunikácia so zákazníkmi a prostredníctvom ich spokojnosti, upevňovanie obchodných vzťahov a posilňovanie dobrého mena spoločnosti v regióne. Predpokladom pre úspešné vykonávanie tejto práce je aj aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a spolupráca s obchodným úsekom.

Ďalšími pracovnými činnosťami súvisiacimi so samotným výkupom sú:
  • správne váženie, evidencia, triedenie a uskladnenie vykúpených druhotných surovín;
  • práca s hotovosťou - vyplácanie vykúpených druhotných surovín;
  • mesačné zúčtovanie finančnej zálohy poskytnutej na výkup druhotných surovín;
  • starostlivosť o bezporuchový chod váhy;
  • zodpovednosť za zverené finančné prostriedky na výkup druhotných surovín;
  • zodpovednosť za vykúpené a uskladnené druhotné suroviny.

Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, viacstupňový motivačný systém odmeňovania a možnosti zvyšovania kvalifikácie.
Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.
Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Odmena za pracovné a životné jubileum.
Odmena pri narodení dieťaťa.
Odmena za odporúčanie nového kolegu.
Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.
Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt pre zasielanie životopisov, resp. žiadostí:
Silvia Uzsáková - vedúca závodu
tel.: 0918 371 130
e-mail: [email protected]

Na základe zaslaných profesijných životopisov, resp. žiadostí, budeme kontaktovať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Hľadáme človeka, ktorý okrem toho, že je samostatný a dobre organizovaný, dokáže tiež príjemne komunikovať, má energický prístup k svojej práci a rád vidí za svojou snahou výsledky.

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4551168  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac