Obchodný manažér pre región Juh (okr. Levice, Nové Zámky)

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 2 000 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1400 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 300 Eur/mesačne + mesačné prémie za výkon a ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste energický, samostatný a komunikatívny človek s obchodným duchom, ktorý má rád zaujímavé pracovné výzvy, táto príležitosť je pre Vás. Práve takého kolegu totiž radi privítame v našom obchodom tíme pre región Levice, Nové Zámky.

Vašou náplňou práce bude akvizícia nových zákazníkov v oblasti nákupu druhotných surovín a systematická a profesionálna starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov.
O Vaše obchodné prípady sa pritom budete starať komplexne - od prvej návštevy klienta, cez kalkulácie a vypracovanie cenovej ponuky, uzatvorenie kontraktu, riešenie dodacích podmienok až po kontrolu prebratia materiálu u odberateľa a riešenie prípadných reklamácií.

Byť úspešným na tejto pozícii bude vyžadovať vysoké pracovné nasadenie, zameranie na výsledok, výborné komunikačné zručnosti, príjemné profesionálne vystupovanie a v neposlednom rade veľkú chuť učiť sa.

Výhodou pre Vás bude znalosť maďarského jazyka.

Dôležitá bude tiež Vaša schopnosť tímovej spolupráce, pretože budete na dennej báze komunikovať a koordinovať procesy s kolegami na spracovateľských prevádzkach vo Vašom regióne.
Zároveň však na tejto pracovnej pozícii môžete získať množstvo skúseností vo veľmi dynamickom a zaujímavom obchodnom prostredí.

Ponúkame Vám možnosť stať sa členom živého obchodného tímu v stabilnej spoločnosti so 75 - ročnou tradíciou, kde Vás čaká profesionálne zaškolenie skúsených kolegov a podpora nadriadených a vedenia spoločnosti, ktoré Vám pomôžu na ceste k dosahovaniu Vašich cieľov.

Služobný automobil aj na súkromné účely.
Prispievanie zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému a príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Podpora odborného rastu a kvalitný systém vzdelávania.

Na základe zaslaných profesijných životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4524257  Dátum zverejnenia: 22.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac