Strojník

Zberné suroviny Žilina a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 400 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 950 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 200 Eur/mesačne + prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte v spoločnosti, ktorá je silným hráčom na trhu so zbernými surovinami a poskytuje svojim zamestnancom perspektívu a istotu stabilného zamestnania.
Do nášho tímu hľadáme skúseného, šikovného strojníka, ktorý sa nebojí obsluhy ťažkých strojov a uprednostňuje prácu v blízkosti svojho bydliska.

Od nového kolegu očakávame vysoké pracovné nasadenie pre tieto činnosti:
  • vykonávanie obsluhy stavebných strojov pri nakládke, vykládke a spracovaní druhotných surovín v areáli prevádzky;
  • vedenie príslušnej dokumentácie;
  • bežná údržba a starostlivosť o pridelený stroj.

Na oplátku Vám ponúkame priateľský kolektív s podporou vedenia, viacstupňový motivačný systém, či možnosti zvyšovania kvalifikácie.

Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, viacstupňový motivačný systém odmeňovania a možnosti zvyšovania kvalifikácie.
Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.
Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.
Odmena za pracovné a životné jubileum.
Odmena pri narodení dieťaťa.
Odmena za odporúčanie nového kolegu.
Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.
Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Informácie o výberovom konaní

Kontakt pre zasielanie životopisov, resp. žiadostí:
Silvia Uzsáková - vedúca závodu
tel.: +421 918 218 001
e-mail: [email protected]

Oslovení budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Platný strojnícky preukaz (práca s hydraulickým ramenovým nakladačom), príp. aj preukaz na obsluhu VZV.
Praktické skúsenosti s prácou s kovovým šrotom výhodou.
Vodičský preukaz sk. C, E výhodou.

Nemáte platné potrebné doklady, prípadne Vám zatiaľ chýbajú skúsenosti v rozsahu, ktorý požadujeme, ale ste človekom, ktorý sa nebojí práce a má chuť sa zlepšovať?
Ponúkame Vám príležitosť tieto zručnosti dosiahnuť zvyšovaním odbornej kvalifikácie a získaním preukazov na obsluhu vybraných stavebných strojov či rozšírením vodičského oprávnenia.

Zberné Suroviny Žilina a.s. sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním druhotných surovín. Na trhu pôsobíme už od roku 1948. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí.
Našim cieľom je komfortná služba výkupu pre jednotlivcov a domácnosti, ale aj komplexná služba odpadového hospodárstva pre výrobné spoločnosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcela Fodreková
E-mail: poslať životopis
ID: 4487951  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac